Główna | Szkolenia i konsultacje | Literatura | Piękno | Moje

 

Atlantyda

 

Ascendencja

Duchowość

Rozwój

Oczyszczanie

Ochrona

Antakarana

Karma

Atlantyda

Dobrobyt

Podnoszenie energii

Wyższe czakry

Smoki

Jednorożce

 

Promienie

Archanioł Metatron

Archanioł Sandalfon

Archanioł Christiel

Archaniol Purlimiek

 

Błogosławienie Wody

Modlitwa Huny

Zdrowie

Bogactwo

Jakości

Smoczy rytuał

 

Światło

Orby

 

Duchowe cytaty

Rozmowy z Bogiem

Wojownik Światła

Dalaj Lama

Eckhart Tolle

Osho

Eben Alexander

Sanaya Roman

Thich Nhat Hanh

 

Channeling

 

 

Być może to tylko legenda... Niezwykle piękna. Jak spełnienie naszych marzeń. A może jednak jest w tym ziarno prawdy? Bardzo często słyszę od ludzi, że są całkowicie pewni istnienia takiej krainy. Odnajdują ją w swoich snach i medytacjach. Wraca do nich podczas zabiegów regresingu lub hipnozy reinkarnacyjnej. Potrafią ze szczegółami odtworzyć swoje minione doświadczenia, włącznie z tym, w co byli ubrani. Niejednokrotnie odnajduję dla tych osób wspólny wątek w numerologii lub astrologii. To zwykle tzw. "stare dusze", które wcielają sie tu na Ziemi wiele razy. A dzisiaj przypominają sobie Atlantydę - nie bez powodu. Wchodzimy w taki czas, kiedy wiedza z tamtego okresu może być przez nas twórczo wykorzystana, aby odtworzyć mądry i pełen miłości sposób na życie.

Piszą o Atlantydzie osoby jasnowidzące, takie jak Doreen Virtue. Bardzo wyraźnie postrzega ona rozmaite szczegóły - zainteresowanym polecam książkę "Anielska Medycyna", w której przeczytamy o tym, jak wyglądała Atlantyda i gdzie dzisiaj można ją odnaleźć. Diana Cooper również napisała piękną książkę o Atlantydzie, opierając jej treść na szczegółowym przekazie bardzo wysokiej Energii, która nazywa się Kumeka - Pan Światła. Energia ta wręcz namówiła autorkę, aby opisała tę niezwykłą cywilizację, by jak najwięcej ludzi mogło poznać ciekawą historię zaginionej cywilizacji, ponieważ w dzisiejszych czasach ta legenda nabiera całkiem innego znaczenia.

Według większości przekazów Atlantyda to pewien kosmiczny eksperyment, przeprowadzony na Ziemi i polegający na prowadzeniu życia w wyjątkowo pozytywnych warunkach - w stałym połączeniu z Najwyższym Źródłem. Ostatni raz zaistniał ok. 20 tysięcy lat przed nasza erą. Przez ponad 1500 lat ludzie żyli tam w piątym wymiarze, przestrzegając duchowych zasad. Rozwinęli bardzo zaawansowaną technologię, opartą na kryształach. Ich technologia wielokrotnie przewyższała dzisiejsze osiągnięcia. Okres ten nazwano Złotą Erą.

Atlantydzi żyli mądrze i zgodnie. Pracowali twórczo, bawili się, tańczyli, pływali, rozwijali swoje zdolności. Uwielbiali sztukę i każdy w miarę możliwości starał się pielęgnować swój unikalny talent. Kochali naturę i żyli w stałym z nią kontakcie. Nie zjadali zwierząt, żywili się wyłącznie roślinami i pożywieniem o lekkiej energii. Zwierzęta istniejące na Atlantydzie pełniły rolę przyjaciół. Bycie każdego dnia blisko przyrody sprawiało, że mieszkańcy Atlantydy rozwijali swoje możliwości parapsychiczne. Większość była jasnowidzami lub jasnosłyszącymi. Bez problemu korzystano z telepatii i telekinezy. Na porządku dziennym materializowano przedmioty z niewidzialnej energii. Wszystko dzięki stałemu połączeniu z Najwyższym Źródłem i skomplikowanej sieci potężnych kryształów.

Zasady życia i funkcjonowania na Atlantydzie są prawdziwym marzeniem każdej osoby, która pragnie sie rozwijać. Społeczeństwo pełne miłości bezwarunkowej, zdrowe, szczęśliwe, żyjące w dostatku, twórcze - tego chce każdy normalny człowiek. Żadnych wojen, manipulacji, komercji i chorób. Wielokrotnie powtarzamy, że nasze starania zmierzające do zmiany świata na lepsze, budują nową erę. Złotą. Opartą na zasadach takich właśnie, jak według legendy - czy też naprawdę - istniały na Atlantydzie. Nauczyciele duchowi przypominają nam, że właśnie teraz nastał najlepszy czas na to, by znowu na Ziemi zapanowała energia Złotego Wieku Atlantydy. Nawet jeśli to tylko piękna bajka, to podobnie jak mityczny raj, może być celem wartym osiągnięcia.

 

Bogusława M. Andrzejewska

 

 

Zapraszam również na stronę o Prospericie, gdzie zamieściłam konkretne techniki pracy nad rozwojem wewnętrznym.