Główna | Szkolenia i konsultacje | Literatura | Piękno | Moje

 

Duchowe cytaty

 

Ascendencja

Duchowość

Rozwój

Oczyszczanie

Ochrona

Antakarana

Karma

Atlantyda

Dobrobyt

Podnoszenie energii

Wyższe czakry

Smoki

Jednorożce

 

Promienie

Archanioł Metatron

Archanioł Sandalfon

Archanioł Christiel

Archaniol Purlimiek

 

Błogosławienie Wody

Modlitwa Huny

Zdrowie

Bogactwo

Jakości

Smoczy rytuał

 

Światło

Orby

 

Duchowe cytaty

Rozmowy z Bogiem

Wojownik Światła

Dalaj Lama

Eckhart Tolle

Osho

Eben Alexander

Sanaya Roman

Thich Nhat Hanh

 

Channeling

 

 

Praca tych autorów została zainspirowana channelingowymi przekazami Energii, które nazywają się Orin i DaBen. Czytając, wyraźnie odczuwamy ciepło przekazu i promieniującą z książki życzliwość. Tym przede wszystkim różni się ta lektura od innych podręczników bogacenia się. Wystarczy ją otworzyć i znajdujemy sie w objęciach Dobrych Energii.

Skoro myśli tworzą rzeczywistość, to ucząc się myślenia nieograniczonego, możecie nieustannie ulepszać swoje życie. Nieograniczone myślenie pobudza twórczość, stwarza nowe możliwości, przyciąga sprzyjające okoliczności i dobrobyt. Pozwala z wyprzedzeniem doświadczać uczuć, których pragniecie.. Te uczucia są środkiem, który sprowadza do was obfitość.. Korzystajcie z wyobraźni, by otworzyć umysł na nowe możliwości.

***

Świadomość sukcesu jest uczuciem zadowolenia i samospełnienia związanym z chwilą obecną – nie zapewni go osiągnięcie wyznaczonych celów ani zdobycie określonych rzeczy. Nie spodziewajcie się, że duże kwoty pieniędzy dadzą Wam szczęście. Ludzie, którzy mają dużo pieniędzy rzadko czują się szczęśliwi, chyba że nauczyli się doceniać siebie i wiedzą, że sukces jest odczuciem wewnętrznym.

***

Nawet największe zamierzenia są realizowane stopniowo, dzień po dniu, miesiąc po miesiącu, przy utrzymaniu stałego skupienia na bieżącym działaniu i kolejnych krokach. Realizacja marzeń wymaga cierpliwości, wytrwałości i oddania. Ufajcie, że wszystko, co przeżywacie jest właściwe i potrzebne do Waszego wzrostu. Nawet jeżeli prosiliście o obfitość, a doświadczacie czegoś, co wydaje się jej przeciwieństwem, zdajcie sobie sprawę z tego, że ta sytuacja zawiera w sobie energię, która jest niezbędna do tego, abyście mogli się rozwijać.

***

Wszechświat działa w sposób doskonały. Możecie obcować z jego doskonałością, nauczyć się ufać jego miłości i wierzyć w to, że daje wam wszystko, co rozwija i pozwala wzrastać. Każda sytuacja uczy Was czegoś, co Was wzmocni. Wszystko, co się wydarza, uaktywnia Wasz potencjał, rozbudza wewnętrzną siłę pomaga opanować nowe umiejętności. Nauczcie się rozpoznawać, czego Was uczy każda sytuacja. Mając tę wiedzę, będziecie mogli kroczyć przez życie z radością i bez wysiłku. Wszechświat naprawdę jest kochający, szczodry, obfity i dba o Was, dając Wam zawsze to, co służy Wam najlepiej.

***

Kierujcie się własną mądrością. Gdy sprawy zaczną dobrze się układać, będziecie wiedzieli, że sami to osiągnęliście i będziecie mieli więcej pewności i zaufania do siebie w przyszłości. A jeżeli nie osiągniecie spodziewanych rezultatów, zdobędziecie wiedzę i doświadczenie, które pozwolą Wam podejmować w przyszłości lepsze decyzje. Ufając własnej mądrości zyskacie więcej niż robiąc to, co inni uważają za właściwe dla Was.

***

Nie próbujcie kierować swoim życiem patrząc na świat zewnętrzny i zastanawiając się, co możecie dla niego zrobić. Spójrzcie na siebie i odpowiedzcie sobie na pytania: „Co sprawia mi największą radość? Co mnie interesuje? Nad czym pracuję w swoim życiu? Co wzbudza mój entuzjazm?”

***

Możecie uzdrowić wiele sytuacji, których nie lubicie, zmieniając coś w sobie. Wasza postawa, podejście i ilość miłości, jaką macie w sobie, określają możliwości, jakie napotykacie na swojej drodze oraz to, w jaki sposób traktują Was  ludzie. Jeżeli czujecie, że praca nie dostarcza Wam energii, być może sami nie robicie niczego, co mogłoby Wam ją zapewnić. Jeżeli czujecie się niedoceniani przez szefa lub współpracowników, to przyczyna może tkwić w tym, że sami nie nauczyliście się siebie doceniać. Gdy nauczycie się wspierać i doceniać siebie, inni zaczną także to robić. Zanim odejdziecie z pracy, przyjrzyjcie się temu, czego w niej nie lubicie i odpowiedzcie sobie na pytanie, czy nie jest to przypadkiem odzwierciedlenie sposobu, w jaki sami siebie traktujecie. Jeżeli nie zmienicie zachowania, które jest odpowiedzialne za taką sytuację, to w następnej pracy możecie znaleźć się w podobnej.

***

Pracując nad realizacją jakiegoś projektu, pamiętajcie, że Wasze przewodnictwo czuwa, aby nastąpiło to we właściwym momencie. Jeżeli w trakcie wykonywania czegoś stale napotykacie na opór i wkładacie w to wiele wysiłku, to albo realizujecie niewłaściwy plan, albo wybraliście nieodpowiedni czas. Jeżeli najpierw zajmiecie się czymś innym, to później ta poprzednia sprawa może okazać się łatwiejsza w realizacji. Kierujcie się radością i angażujcie w to, co ją Wam daje.

 

 

Zapraszam również na stronę o Prospericie, gdzie zamieściłam konkretne techniki pracy nad rozwojem wewnętrznym.