Główna | Szkolenia i konsultacje | Literatura | Piękno | Moje

 

Duchowe cytaty

 

Ascendencja

Duchowość

Rozwój

Oczyszczanie

Ochrona

Antakarana

Karma

Atlantyda

Dobrobyt

Podnoszenie energii

Wyższe czakry

Smoki

Jednorożce

 

Promienie

Archanioł Metatron

Archanioł Sandalfon

Archanioł Christiel

Archaniol Purlimiek

 

Błogosławienie Wody

Modlitwa Huny

Zdrowie

Bogactwo

Jakości

Smoczy rytuał

 

Światło

Orby

 

Duchowe cytaty

Rozmowy z Bogiem

Wojownik Światła

Dalaj Lama

Eckhart Tolle

Osho

Eben Alexander

Sanaya Roman

Thich Nhat Hanh

 

Channeling

 

 

Kiedy zaczynamy swoją fascynującą podróż unikalną ścieżką rozwoju wewnętrznego, szukamy wskazówek i nauczycieli. Być może wcale nie powinniśmy, bo najlepszy przewodnik jest w naszym sercu - wewnątrz nas. Intuicja bezbłędnie podpowie to, co już wiemy, wskaże naszą niepowtarzalną drogę. Inni ludzie pokażą nam swoje ścieżki, a nie nasze, bo każdy przecież słucha samego siebie. Po co zatem słuchać innych lub czytać to, co mają do powiedzenia? My mamy w sobie całą wiedzę, jaka jest nam potrzebna do rozwoju. Można ją odkryć i wykorzystać. Warto zacząć słuchać siebie, chociaż z pewnością najpierw trzeba się tego nauczyć.

Niezależnie od tego, nikt nas nie powstrzyma, by sprawdzić u innych - szczególnie u duchowych nauczycieli - jak to jest. Żeby przekonać się, czy mamy rację, czy podążamy właściwą drogą. Po to są pisane książki, by dzielić się nie tylko wiedzą, ale też doświadczeniem i przemyśleniami. Każdy z nas publikując swoje rozważania dzieli się wewnętrznym bogactwem z innymi. Dlaczego zatem nie sięgać po nie - to niezwykła przygoda. Jest w tym też ciekawość i podniecenie, aby poznać więcej i więcej, zobaczyć to, co ukryte za zasłoną. I cudowna emocja radości, jak zmysłowe dotykanie ukochanej istoty.

Od samego początku na stronie Prosperity udostępniałam wybrane fragmenty Rozmów z Bogiem, Wojownika Światła oraz cytaty z książek Dalaj Lamy. Dzisiaj postanowiłam zamieścić więcej inspirujących duchowych tekstów. Mam nadzieję, ze będą dla Was ładunkiem potężnej dobrej energii, która zainspiruje do rozwoju.

 

 

Zapraszam również na stronę o Prospericie, gdzie zamieściłam konkretne techniki pracy nad rozwojem wewnętrznym.